راهنمای اندازه گیری پوشاک

راهنمای اندازه گیری پوشاک

 در مورد خرید اینترنتی لباس دخترانه و پسرانه ، یکی از بزرگترین دغدغه خریداران مناسب بودن سایز لباس می‌باشد. تا به حال موارد زیادی اتفاق افتاده است که سایز لباسی که خریدار سفارش داده مناسبش نبوده است و باعث ناامیدی شخص از خریدهای اینترنتی بعدی می‌شود.

 ما در تیم لادکالا کاملا این نگرانی را درک کرده‌ایم و تلاش میکنیم که با  دقت فراوان جدول سایزبندی تک‌تک لباس‌ها را تهیه کنیم تا رضایت تمام کاربران گرامی فروشگاه جهت خرید اینترنتی پوشاک بچگانه را فراهم کنیم. با ما همراه باشید تا نحوه اندازه‌گیری لباس‌ها را به شما ارائه دهیم.

 راحت‌ترین روش، اندازه‌گیری از روی لباسی است که سایز آن مناسب کودک می‌باشد. توجه داشته باشید که شما همیشه باید 1 تا 2 سانتی متر ضریب خطا در نظر بگیرید زیرا برخی از لباس ها کشسانی دارند و حتی ممکن است هنگام دوخت 2 لباس در سایز مشابه، به علت خطای خیاطی اختلاف کمی در سایز آنها وجود داشته باشد.

  برای اندازه گیری قد لباس پسرانه یا دخترانه ، متر را از گوشه گردن به صورت عمودی تا پایین لباس میگیریم.

 اندازه گیری قد لباس

نحوه اندازه گیری عرض سینه چطور است؟ 

   اندازه‌گیری عرض سینه به صورت افقی از زیر بغل‌های لباس انجام می‌شود. اگر اندازه دور سینه مورد نیاز باشد، اندازه عرض سینه باید ضرب در 2 شود.

 اندازه‌گیری عرض سینه

نحوه اندازه گیری قد آستین لباس بچگانه

   اندازه گیری قد آستین از سرشانه: متر را از درز سرشانه تا مچ یا اندازه دلخواه قرار می‌دهیم.

 

 اندازه گیری قد آستین

 

 در مولفه قد آستین از گوشه گردن، متر را از گوشه گردن تا اندازه دلخواه آستین اندازه میزنیم.

 مولفه قد آستین

نحوه اندازه گیری قد شلوار بچگانه:

    برای اندازه گیری قد شلوار، شلواری که سایز کودک می‎‌باشد را به صورت دولا قرار دهید و از پهلوی شلوار تا پایین را اندازه گیری کنید.

 اندازه گیری قد شلوار

 برای اندازه‌گیری قد فاق شلوار، شلوار را به صورت دولا روی زمین قرار داده و از قسمت کمری شلوار به صورت عمودی تا موازات پایین فاق اندازه گیری کنید.

 اندازه فاق

 دور باسن: برای اندازه‌گیری دور باسن، کمر شلوار را تا جایی که پهلوی شلوار صاف شود کشیده و به صورت افقی متر بزنید و اندازه به دست آمده را دوبرابر کنید.

 دور باسن

در شلوارهای بیرونی دخترانه و پسرانه مخصوصا برای سنین‌ بالاتر به اندازه دور کمر نیز نیاز داریم. اگر از روی بدن اندازه گیری میکنید حداقل اندازه دور کمر باید از گودترین نقطه کمر و به صورت کمی آزاد اندازه‌گیری شود. استاندارد ما در لادکالا این است که دور کمر شلوارهایی که کش دارند را به صورت کشیده متر کنیم تا اندازه دقیق را ارائه دهیم.

 

 

بازخوردها
    ارسال نظر
    • - منتظر ارائه نظرات ارزشمند شما هستیم.