انکر ورژن جدید شارژر خود را در چهار رنگ متنوع منتشر می کند

شکرالله امینی شنبه 20 شهریور 1400 - 13:04
انکر ورژن جدید شارژر خود را در چهار رنگ متنوع منتشر می کند
اکتبر گذشته، انکر از آداپتور شارژر ۲۰ واتی خود به نام Anker Nano رونمایی کرد که مقداری بزرگتر از آداپتور ۵ واتی استاندارد آیفونه.

با در پیش بودن معارفه آیفون ۱۳، انکر از تازه‌سازی شارژر نانو خود خبر داد که تحت نام Anker Nano Pro و در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و بنفش منتشر خواهد شد.

آداپتور Anker Nano Pro شامل یک پورت USB Type C میشه و اساسا مشخصات اولیه Anker Nano رو حفظ کرده، اما برخی از قسمتهای داخلی برای بهینه سازی عملکرد اصلاح شدن، همچنین سیستم ایمنی ActiveShield انکر دارای نظارت پیشرفته دما و کنترل قدرت خروجیه تا از دستگاه شما در هنگام شارژ سریع محافظت کنه.


به گفته کمپانی آپشن رنگ‌بندی جدید برای شارژرها، مسیر جدیدی برای فراتر رفتن کمپانی از گزینه‌های معمولی مشکی و سفیده که سال‌ها تولید میشده. سایر محصولات رنگارنگی که انکر اخیرا منتشر کرده شامل نسخه های خاکستری بنفش و سبز نعنایی انکر نانو اصلی ، چندین رنگ برای کابل های PowerLine و حتی PowerCore Magnetic 5K سازگار با MagSafe ـه.


برای کسایی که به دنبال تنوع بیشتر تو محصولات انکر هستن، کمپانی داره روی آداپتور Nano Pro Dual کار میکنه که دو پورت داره از شارژ سریع ۴۰ واتی پشتیبانی میکنه. اطلاعات بیشتر و تاریخ عرضه این مدل بعدا اعلام میشه.
آداپتور تک پورتیِ انکر نانو پرو هم‌اکنون با قیمت ۱۹.۹۹ دلار عرضه شده.

نظرات
    ارسال نظر
    • - منتظر ارائه نظرات ارزشمند شما هستیم.